Cena ve smlouvě je konečná

Dnešním trendem v bydlení je vlastní dům, dle vlastních představ s co nejnižší pořizovací cenou a nejnižšími energetickými náklady. Tohle vše v jednom Vám můžou přinést dřevostavby, typ stavby z dřevěných prefabrikovaných panelů, s vlastní vyřešenou statikou, s výbornou konečnou izolací a individuálním řešením. Dalším plusem je rychlost výstavby. Položení na základní desku, vystavění do konečné verze a připravení k nastěhování trvá několik týdnů.
Totoje možnost rychlého bydlení nic si nezadávající s kvalitou zděných domů. Základním prvkem stavby je dřevo, ošetřené a vypracované do nejmenšího detailu. Práce se na sebe vzájemné váží, nic se nemůže opomenout. Dřevostavby jsou velmi variabilní a nejsou pouze srubovitého typu. Lze vyjít z vašich představ, nebo využít již montovaných staveb z návrhů firmy. Upravovat dispozice jednoduse a bezproblémově je jedním z dalších plusů této stavby. Dřevo je totiž odedávna vhodný stavební materiál, ikdyž bylo pár let opomíjeno a využíváno na měnší stavbičky typu zahradních altánků. Dnešní doba však poptává po levných materiálech, vysoké kvalitě a co nejpřírodnějších materiálech s co nejnižšími hodnoty toxinů a dalších chemických látek a tak je dřevo opět v kurzu. V konečné verzi má také výborné izolační vlastnosti a po nastěhování do nově postaveného domu máte ihned pocit tepla a útulnosti, protože při suché výstavbě není potřebná doba vysychání oproti zděných staveb.

Životní styl

Veškeré tyto poznatky vedou k Vaší spokojenosti a klidnému a pohodovému bydlení. Chcete vánoce v novém, útulném a vašem domově? Nic Vám nebrání a už přemýšlejte kam postavíte vánoční stromeček. Dřevostavby jjsou ideální spojení rychlosti, kvality a přírody.

Cena ve smlouvě je konečná